TÁBOR DOGFRISBEE & AGILITY,  8. - 12. 7. 2019 TEMPLŠTÝN


Místo:
RS Pod Templštýnem - www.podtemplstynem.cz; Hrubšice - Biskoupky

Sporty a kombinace:
Agility, dogfrisbee. Možné jsou buď kombinace dvou sportů, nebo pouze jeden sport. Je možné se přihlásit jako jeden tým, ale psy si střídat. Je také možné si nahlásit více psů.
Každý ze dvou sportů budete trénovat 1x denně v tréninkovém bloku, ráno nebo odpoledne/večer. V případě, že zvolíte jen jeden sport, máte 2 tréninkové bloky denně.

Podmínky účasti:
Děti mladší 15 let se mohu zúčastnit jen pod dohledem osoby starší 18 let
(pokud doprovod není oprávněným zástupcem, přivezte s sebou prosím zplnomocnění podepsané oprávněným zástupcem).
Očkovací průkaz psa s platným očkováním proti vzteklině a infekčním nemocem.

Instruktoři:
Agility -
Markéta Malinčíková (několik let byla trenérkou v klubu Kirican Olomouc, nyní trénuje soukromě agility a poslušnost v Psím centru Jonatán a věnuje se také canisterapii)


Dogfrisbee - Bc. Lucie Schönová (4x Mistryně ČR ve freestylu, Mistryně ČR v Quadruedu, Mistryně ČR v SPTF, 6x Mistryně Evropy v Quadrupedu, Mistryně světa v SPTF, světová rekordmanka v Quadrupedu aj., rozhodčí dogfrisbee Level 3)

Program: 

Příjezd v pondělí ráno, ubytování, meeting a rozpis tréninků, oběd a po obědě začínají první tréninky. Tréninky budou 2x denně, končí se v pátek dopoledne a po obědě následuje klasická táborová hra a odjezd domů (respektive na Brněnské psí dny). Některé večery proběhnou přednášky na jednotlivá témata. Během celého tábora se budou hrát doplňkové soutěže :-) Odjezd domů po ukončení tábora v pátek brzy odpoledne.

Oba psí sporty jsou vhodné pro všechny úrovně účastníků (od začátečníků po závodníky).


Ubytování: 
V chatkách po 2 lidech, spacáky s sebou (lůžkoviny na místě nejsou), příplatek za samostatnou chatku je 500Kč. V chatkách není el. zásuvka. Wi-fi v areálu není a jako bonus skoro žádný mobilní signál, takže relax (a žádná práce atd. :o)). V kempu jsou k dispozici dva parádní bazény a hned vedle kempu teče řeka Jihlava, kde můžete ochladit své psy.
Pozor,  v kempu během našeho tábora probíhá normální provoz, tedy budou tam cizí lidi, děti, psi. Na trénink máme vyhrazeno místo, kam nám chodit nebudou, ale u chatek atd. nebudeme sami.

Stravování: 

V kempu je ohniště, s sebou budeme mít pouze malý gril (dřevěné uhlí bude k dispozici). Lze objednat stravu- polopenzi i plnou penzi. Potom bude otevřená hospoda, kde úplný základ mají (smažák, řízek, utopenec…). Lednička nebude k dispozici, takže pivo buď točené a nebo chladit do řeky… :-D

Plná penze: dospělí – 1200 Kč (začíná se obědem v pondělí a končí se obědem v pátek), děti do 15 let – 1045 Kč
Polopenze (snídaně+večeře): dospělí – 600 Kč, děti do 15 let – 520 Kč

Cena:
Jeden cvičící tým (výcvik, ubytování/zázemí) - 2900,-

Druhý pes ve výcviku - 1500,-
Necvičící doprovod (ubytování) - 700,-
Necvičící pes - zdarma

Platby na účet 3200888650/6800. Do zprávy pro příjemce napište své jméno, příjmení a místo tábora (Templštýn)
_______________________________________________________________

Každý účastník tábora je plně zodpovědný za svého psa, a to ať už za škody jím vzniklé, nebo jiné (např. rušení nočního klidu štěkáním a vytím atd.). Je povinností mít své psy v areálu na vodítku a bezprostředně po nich uklízet výkaly v areálu i v jeho blízkosti.

Účastníci budou na tábor přijímáni podle pořadí došlých přihlášek. Od přijatých účastníků budeme do 20. 3. 20198 požadovat zálohu činící 1500 Kč za každou cvičící osobu. Pokud nebude záloha zaplacena do tohoto data, oslovíme zájemce "pod čarou". Zbytek poplatku přijatých účastníků musí být doplacen do 10. 6. 2019. 

Záloha je nevratná (lze ji vrátit pouze v případě, že se vaše místo zaplní náhradníkem). Pokud se tým odhlásí z tábora po doplacení celé částky, vrací se částka bez zálohy.

Kontakty:
Markéta - 608 378 687 (bekynka112@centrum.cz) - řeší platby, ubytování, jídlo
Lucka - 605 733 283 (lucky.darri@seznam.cz) - řeší web, přihlášky

Těšíme se na Vás!!
Markéta a Lucka a Verča

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH
ke dni 16. 6. 2019

zaplaceno celé
zaplacena záloha


agility + dogfrisbee

1) Pavla Hejralová + Shailene
2) Eva Haroníková + Aras
3) Richard Klose + Abee
4) 
Jan Bernat + Thanos
5) Míša Hadačová + Bastien
6) Denisa Kuchtová + Quentin
7) volno
8) volnoagility

1) Táňa Rohlíková + Dája
2) Lenka Zachrlová + Rasty
3) Jana Kochanová + Misty
4) Jarka Cardová + Jura
5)
Katka Syslová +Krysík
6) volno


frisbee

1) Domča Tomková + BeeBee
2) 
volno
3) volno
4) volno
5) volno